امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5804
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «سی ان ان»، «وائل الحلقی» نخست وزیر سوریه تأکید کرد که بعد از هجوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «سی ان ان»، «وائل الحلقی» نخست وزیر سوریه تأکید کرد که بعد از هجوم جنگنده‌های اسرائیلی به سوریه دیگر مجالی برای ضعف و کم کاری وجود ندارد.

الحلقی افزود: فرزندان سوریه باید در یک صف متحد در برابر توطئه‌‌هایی که سوریه را هدف قرار داده‌اند بایستند و با آنها مبارزه کنند.

وی تأکید کرد که بعد از تجاوزهای تروریستی اسرائیل دیگر مجالی برای تردید و کم‌کاری و سکوت وجود ندارد زیرا در صورتی که در دفاع از سوریه تردید کنیم این کشور هرگز ما را نخواهد بخشید.

پیشتر نیز وزارت امور خارجه سوریه اعلام کرده بود که تجاوز اسرائیل به این کشور با هدف حمایت نظامی مستقیم از گروه‌های تروریستی بعد از شکست‌ آنها در زمینه نظامی صورت گرفته و «فیصل مقداد» معاون وزیر امور خارجه سوریه آن را «اعلان جنگ» اسرائیل به سوریه دانست.

یک رشته انفجارها دو روز گذشته در دمشق پایتخت سوریه روی داد که شدیدترین آن به گفته اهالی منطقه پشت منطقه «جبل قاسیون» به وقوع پیوست. به گزارش رسانه های سوریه، یک مرکز تحقیقات علمی سوریه در این تجاوز مورد هدف قرار گرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار