امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58053
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 90
یدالله گودرزی، نویسنده و شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین آثار زیر چاپ خود، بیان داشت: در حال تدوین ...

یدالله گودرزی، نویسنده و شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین آثار زیر چاپ خود، بیان داشت: در حال تدوین شعرهای جدید هستم که این اشعار در قالب کلاسیک، شعرهای نو و کوتاه سروده شده‌اند که در قالب یک مجموعه کتاب به چاپ خواهد رسید.

وی اضافه کرد: عنوان این مجموعه شعر، احتمالاً «خط‌ شکسته باران» خواهد بود، همچنین این مجموعه دارای 150 قطعه شعر خواهد بود که با مضامین شخصی و حرف‌های شاعرانه‌ سروده شده‌اند.

گودرزی ادامه داد: چندی پیش تدوین کتابی را در حوزه ادبیات تطبیقی آغاز کردم که در این کتاب به بررسی اجمالی شعر ایران و مقایسه آن با شعر دنیای عرب پرداخته‌ام یعنی در این اثر به بررسی اشعار دو شاعر ایرانی و عرب «نزار قبانی» و «نادر نادرپور» پرداختم.

وی در پایان گفت: مجموعه شعر و کتاب تألیفی‌ام را برای چاپ و انتشار احتمالاً به حوزه هنری خواهم سپرد.

بر اساس این گزارش، از یدالله گودرزی تاکنون آثاری نظیر «آخرین قبیله شرقی»، «سیمای بروجرد»، «فرصتی برای پرنده شدن»، «عاشقانه‌های شوکا» منتشر و روانه بازار کتاب شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها