امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58064
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دیّر، عبدالرسول صالحی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه 86 کلاس درس در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دیّر، عبدالرسول صالحی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه 86 کلاس درس در این شهرستان هوشمند سازی شده است، اظهار داشت: اظهار داشت: از مجموع کلاس‌های هوشمند 21 مورد در مدارس ابتدایی ،10 مورد در مدارس متوسطه اول و 13 مورد در مدارس متوسطه دوم راه‌اندازی شده اند.

وی گفت :  خوشبختانه در تمامی مدارس متوسطه ، هنرستان و کاردانش شهرستان کلاس‌های هوشمند دایر می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر ادامه داد: مدارس هوشمند راهی برای علم‌آموزی دانش‌آموزان مطابق با نیازهای زمان است که همه مسئولان موظف به همکاری در این خصوص هستند.

وی اذعان کرد: باید برای رفع تنگناها در خصوص هوشمندسازی مدارس همه مسئولان استانی و شهرستانی همت کرده تا با گذشت زمان بتوانیم چشم‌انداز خوبی برای هوشمندسازی مدارس متصور شویم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر با اشاره بر اینکه ابلاغ اعتبار100 میلیون تومانی فرمانداری دیر برای مدارس این شهرستان دیر در سال 92 تخصیص داده شده است، عنوان کرد: اعتبار اختصاص یافته شده برای مدارس این مدیریت 80 میلیون تومان و بقیه مربوط به مدارس منطقه بردخون است.
انتهای پیام/66005/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها