امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58068
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حاجی‌محمد مهدیان‌نسب ظهر امروز در جمع عوامل نیرو‌های نظامی و انتظامی استان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حاجی‌محمد مهدیان‌نسب ظهر امروز در جمع عوامل نیرو‌های نظامی و انتظامی استان اظهار داشت: با تلاش ناجا وضعیت امنیت عمومی استان در شرایط مناسب و مطلوبی قرار دارد.

وی استان همدان را یکی از استان‌های امن کشور قلمداد کرد و گفت: این مهم با تلاش ناجا و همکاری مردم ایجاد شده است.

*کاهش 5.4 درصدی سرقت‌های مهم و خشن در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به کاهش 5.4 دهم درصدی سرقت‌های خشن از ابتدای سال تاکنون بیان کرد: در 6 ماهه نخست سال در این زمینه 138 درصد کشفیات داشتیم.

وی ادامه داد: استان همدان در بین استان‌های مرزی کارنامه درخشانی دارد به طوری که در حوزه‌ فرهنگ‌سازی پلیس توانسته در ارتقای فرهنگ ترافیک، عفاف و حجاب و ... اقدامات خوبی را به نتیجه برساند.

مهدیان‌نسب تصریح کرد: در حوزه پلیس تخصصی مانند پلیس مواد مخدر، فتا، امنیت اخلاقی و ... آموزش‌ها به صورت کارگاهی بوده است.

وی گفت: همه این موارد به صورتی بود که اگر مشارکت و همراهی مردم در اجرای طرح‌های مختلف پلیس نبود نمی‌توانستیم امنیت پایداری را در استان داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به مطالبات جدی مردم در حوزه مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد: یکی از بهترین شاخص‌های استان همدان ساماندهی معتادان ولگرد و خیابانی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون 10 تن و 850 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان کشف شده است.

*کشف 432 کیلوگرم مواد مخدر در 24 ساعت گذشته

مهدیان‌نسب با اشاره به کشف یک محموله جدید مواد مخدر در 24 ساعت گذشته در همدان بیان داشت: 432 کیلوگرم مواد مخدر در 24 ساعت گذشته طی عملیات پلیسی کشف شد.

وی افزود: در این زمینه هشت نفر از قاچاقچیان دستگیر و پنج خودرو نیز توقیف شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: در حوزه پلیس از ابتدای سال تاکنون 578 طرح را به صورت تخصصی برگزار کردیم که در برگزاری طرح‌های مختلف پلیس 108 درصد افزایش داشتیم.

وی یادآور شد: در حوزه قاچاق کالا 60 باند قاچاق کالا را دستگیر کردیم که این میزان قاچاق بالغ بر 60 میلیارد تومان بوده است.

مهدیان‌نسب ادامه داد: در سال جاری به 7 هزار و 890 مورد از مطالبات مردم که به صورت تلفنی منعکس شده، پاسخ دادیم و در حوزه راهنمایی و مشاوره مردم نیز 82 درصد افزایش را داشتیم.

وی ابراز داشت: استان همدان در بحث کشفیات، جزو استان‌های برتر در این زمینه بوده به طوری که در 6 ماهه گذشته سه باند سرقت و چهار باند بین‌المللی مشروبات الکلی را متلاشی کردیم.

فرمانده انتظامی استان همدان یادآور شد: با توجه به حجم سنگین جمعیت در محور همدان در فصل تابستان 21 درصد کاهش تلفات در جاده‌های استان را شاهد بودیم.

وی ابراز داشت: در بحث برخورد با تهاجم فرهنگی 21 درصد افزایش کشفیات ماهواره و تجهیزات آن را داشتیم.

*پلیس 110 یگان مستقل می‌شود

مهدیان‌نسب خاطرنشان کرد: 430 طرح پاکسازی محیط آلوده به مواد مخدر را در همدان اجرا کردیم و 16 طرح پیشگیری را در حوزه بانک‌ها، مغازه‌ها و ... ایجاد کردیم که همه این موارد در کنترل پلیس است.

وی با اشاره به اجرای طرح محله‌محوری، منطقه‌ای و موضوعی و حجمی بیان داشت: در این زمینه یک‌هزار و 88 طرح را اجرا کردیم.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به 120 برنامه به مناسبت هفته ناجا افزود: این برنامه‌ها در بخش‌های مختلف عملیاتی، ورزشی، فرهنگی، خانوادگی، مذهبی و ... بوده است.

وی با اشاره به خدمات مفید پلیس 110 بیان داشت: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا فوریت‌های پلیس را به یک یگان مستقل برای پاسخگویی به مردم در کمترین زمان تبدیل کنیم.
انتهای پیام/89007/ط40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار