امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58069
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، حسن رحیمی افزود: آیت الله آملی لاریجانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، حسن رحیمی افزود: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود، 17 و 18 مهرماه برای بررسی مسایل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان آذربایجان غربی به این استان سفر می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضاییه را در این سفر مسئولان عالی قضایی و رؤسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی همراهی می‌کنند.

وی گفت: آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسایل قضایی استان آذربایجان غربی و آشنایی نزدیک با عملکرد دادگستری استان آذربایجان غربی با روحانیون، نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان آذربایجان غربی، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و سایر قشرهای مردمی دیدار خواهد کرد.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه افزود: در سفر هیئت بلند پایه قضایی به استان آذربایجان غربی تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستانها ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی استان حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

وی اظهار داشت: در پایان این سفر دو روزه، جلسه مسئولان عالی قضایی به ریاست آیت ا... آملی لاریجانی تشکیل و نتایج سفر بررسی خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها