امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58086
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 88
به گزارش فارس، شبکه تلویزیونی العربیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد مقامات لیبی از بازداشت ابوانس اللیبی اظهار بی اطلاعی کردند. این در حالی ...

به گزارش فارس، شبکه تلویزیونی العربیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد مقامات لیبی از بازداشت ابوانس اللیبی اظهار بی اطلاعی کردند.

این در حالی است که پنتاگون اعلام کرده است نیروهای آمریکایی با اجرای عملیاتی در داخل خاک لیبی، انس اللیبی یکی از سرکردگان مهم و تحت تعقیب شبکه القاعده را که متهم به دست داشتن در انفجار سفارتخانه های آمریکا است ، بازداشت کرده است.

خبرگزاری فرانسه نیز گزارش داد: دولت لیبی امروز یکشنبه تاکید کرد که اخبار حاکی از ربایش ابوانس اللیبی از فرماندهان القاعده به دست نیروهای آمریکایی را پیگیری می کند.

طرابلس از مقامات واشنگن خواسته است درباره عملیات نظامی در خاک لیبی توضیح بدهد.

دولت لیبی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: دولت موقت لیبی اخبار مربوط به ربوده شدن یکی از شهرندان خود را که تحت تعقیب مقامات آمریکایی بوده است پیگیری می کند و از زمان شنیدن این خبر دولت لیبی با مقامات آمریکایی در تماس است و از آنها در این باره توضیح خواسته است.

دولت لیبی همچنین بر خواست خود مبنی بر محاکمه شهروندان لیبیایی در ارتباط با هر اتهامی در خاک این کشور تاکید کرد.

در این بیانیه آمده است: لیبی رابطه ای راهبردی در زمینه امنیتی و دفاعی با آمریکا دارد و امیدواریم که این شراکت راهبردی در پی این حادثه دچار مشکل نشود.
 انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار