امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58089
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 1048
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست نقد و بررسی مجموعه تلویزیونی «نوشدارو» با حضور علی لدنی (تهیه‌کننده)، جواد اردکانی (کارگردان) و ساقی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست نقد و بررسی مجموعه تلویزیونی «نوشدارو» با حضور علی لدنی (تهیه‌کننده)، جواد اردکانی (کارگردان) و ساقی عسگری (بازیگر نقش عطیه) در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد.

در این نشست ساقی عسگری گفت: حضور در سریال نوشدارو تجربه خوبی برایم بود. من بازیگر تئاتر هستم و الان تئاتر شرایطی دارد که احساس کردم بهتر است من هم دنیای تصویر را تجربه کنم. خوشبختانه سریال خوبی بود و من هم نقشم را دوست داشتم.

وی درباره دلیل حضور بازیگران تئاتر در تلویزیون گفت: قبل از حضور در این سریال تئاتر را هنر اصیل‌تری می‌دانستم و فکر می‌کردم که شاید هیچ وقت وارد دنیای تصویر نشوم. شرایط جدید تئاتر موجب شد تا به سمت است و سختی‌های خودش تصویر بیایم و این تجربه باعث شد که بدانم بازی تصویر کاملا متفاوت را دارد. من فکر می‌کردم که یک بازیگر تئاتر در هر شرایطی وارد کار تصویر بشود موفق است اما الان احساس می‌کنم این کار هم ریزه کاری‌ها و توانمندی‌های خاص خودش را می‌خواهد و این که تو بازیگر تئاتر باشی الزامی بر این نیست که حتما در کار تصویر هم موفق باشی.

عسگری تصریح کرد: خصوصا وقتی نتیجه کار را دیدم متوجه شدم ناپختگی‌های من در تصویر جاهایی کاملا مشخص است و خودم می توانستم خودم را نقد کنم از خیلی جهات. برای همین می‌گویم که راضی هستم از این تجربه و جذابیت کار تصویر خیلی متفاوت از کار تئاتر است. اما واقعا اوضاع نابسامان تئاتر باعث شد که من تصمیم بگیرم وارد کار تصویر بشوم. برای اینکه تئاتر اگر بخواهد که به سمت خصوصی سازی مطلق حرکت کند، کارگردان برای بدست آوردن بازخورد بیشتر به سمت بازیگران تصویر می‌رود و البته حق هم دارد برای اینکه تئاتر ما متاسفانه خیلی برای مردم شناخته شده نیست و این طور نیست که یک بازیگر تئاتر به واسطه بازیگر تئاتر بودنش شناخته شده باشد و حتما باید در بین مردم شناخته شده باشد که مردم بخواهند آن کار را ببینند و تبلیغش بازیگران تصویر هستند.

وی عنوان داشت: از این جهت بر من در 2 سال گذشته خیلی سخت گذشت. ضمن اینکه بازیگران تصویر در کار خود خط کشی‌هایی دارند بدون اینکه توجه کنند که من 15 سال است که تئاتر کار می‌کنم و حق ندارند که خط کشی کنند که این بازیگر باشد یا نباشد و نقشش چقدر باشد تا من بیشتر دیده شوم.

سریال نوشدارو تجربه خیلی خوبی برای من بود و خدا را شکر که در اولین تجربه‌ام وارد یک فضای سالم شدم و اعتمادی که آقای اردکانی به من کرد تجربه خیلی خوبی بود.

وی ادامه داد: مهم این است که بازیگر چه نقشی را ایفا میکند و چطور ایفا می‌کند. اتفاقا من به دلیل اینکه کار فضای جبهه و جنگ داشت، با افرادی مواجه شدم که می‌گفتند به خاطر بحث جبهه و اینکه دوباره یادی می شود از دفاع مقدس کار را نگاه می کردیم و مردم ما در هر صورت آن قدر فراموش کار نیستند که بخواهند حماسه 8 سال دفاع مقدس را فراموش کنند و یا از خاطرشان برود که چه کسانی برای آنها زحمت کشیدند و احترام چنین افرادی همیشه حفظ نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار