امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58090
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 80
«غلامرضا احمدی» دبیر جشنواره شمسه قرآنی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با با اشاره به اهمیت ...

«غلامرضا احمدی» دبیر جشنواره شمسه قرآنی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با با اشاره به اهمیت اجرای مناسب این جشنواره قرآنی گفت: فعالیت‌های قرآنی باید با اصول خاصی برگزار شود تا در حد امکان شأن امور قرآنی حفظ شود بر همین اساس در نشتس با مشئولان برگزاری این جشنواره مقرر شد سومین دوره جشنواره قرآنی «شمسه» به جای 15 مهر در 25 مهرماه آغار به کار کند.

وی، عضویت در کانون‌های محلی خانه فرهنگ و هنر، قرآن و عترت و کتاب‌سرای محلات را نخستین گام شرکت در جشنواره شمسه عنوان کرد و افزود: افراد علاقه‌مند به شرکت در جشنواره شمسه باید در کانون‌ها یا محاف قرآنی حضور یابند تا از طریق اساتید قرآنی به دبیرخانه جشنواره معرفی شوند.

احمدی با بیان اینکه مناطق 22گانه تهران به پنج پهنه تقسیم شدند تا برقراری ارتباط با شرکت کنندگان با سهولت بیشتری صورت گیرد، اظهار داشت: برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره شمسه پیش از افتتاح این جشنواره جلساتی با اساتید و فعالان هر پنج قسمت از شهر تهران خواهیم داشت تا با مشورت و ارائه پیشنهادات گامی به سوی برگزاری موفق‌تر جشنواره شمسه برداریم.

دبیر جشنواره شمسه قرآنی ادامه داد: فردا همزمان با سالروز ازدواج حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) نخستین گردهمایی دبیران خانه‌های قرآن، فعالان و اساتید قرآنی مناطق 7، 10، 11، و 12 برای ارائه پیشنهاد در راستای برگزاری بهتر جشنواره قرآنی شمسه فردا ساعت 15 در مجتمع غنی پور برگزار می‌شود؛ همچنین گردهمایی دبیران مناطق 5، 9، 21 و 22 تهران نیز در روز چهارشنبه 17 مهرماه ساعت 9 صبح در بلوار آیت الله کاشانی شهرداری منطقه 5 برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها