امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58093
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 78
علی داننده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ...

علی داننده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اتوبوس حامل جمعی از ناشران شرکت کننده در نمایشگاه استانی کتاب تبریز در مسیر بازگشت به تهران دچار سانحه شد، اظهار داشت: راننده اتوبوس در بیمارستان بستری هستند، دو نفر در بیمارستان زنجان بستری و باقی افراد سرپایی درمان شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در این حادثه نماینده انتشارات پارمیس درگذشت ابراز داشت: اطلاع دقیق در دست نیست اما امار آن چیزی است که عنوان شد.

داننده درباره ساعت حرکت این اتوبوس ناشران افزود: این نمایشگاه از 7 تا 13 مهر با حضور 800 ناشر برگزار شد و ساعت 8 شب گذشته درهای نمایشگاه بسته شد و ناشرانی که محل استقرار گرفته بودند می‌توانستند استراحت کنند، اما عده‌ای از آنها ماشین شخصی گرفته و حرکت کردند که در راه با سانحه مواجه شدند.

* قاسمی: مجروحان وضعیت خوبی دارند/ یک مصدوم در اتاق عمل است

ابراهیم قاسمی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان هم در توضیحاتی عنوان کرد: در حال عیادت از مصدمان هستم، یکی از مصدومان به بیمارستان ولیعصر و دیگران به بیمارستان موسوی زنجان منتقل شده‌اند، البته یکی از مصدومان از ناحیه صورت آسیب‌دیدگی داشت که در حال مداواست.

قاسمی درباره فردی که در اتاق عمل است گفت : این مجروح هم وضعیت رضایت‌بخشی دارد، که سرش یه شیشه برخورد کرده است.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان پیرامون سایر مصدومان هم بیان کرد: یکی از مجروحان به دلیل شکستگی از ناحیه پا در اتاق عمل به سر می‌برد.

قاسمی اضافه کرد: افرادی که به زنجان منتقل شده بودند حدود 10 نفر هستند که همگی ترخیص شده‌اند اما دو نفر از ناحیه فک و صورت آسیب دیده‌اند که منتظر نامه پزشک هستند و سرپایی مداوا شده‌اند.

این مقام مسئول تاکید کرد: تمام مجروحان در بیمارستان آیت‌الله موسوی بوده و دو نفر در بیمارستان ولیعصر بستری هستند.

گفتنی است، ناشران و غرفه‌داران شرکت کننده در نمایشگاه تبریز شنبه شب غرفه‌های خود را ترک کرده و در مسیر بازگشت دچار سانحه شدند.
انتهای پیام/ و
برچسب ها:
آخرین اخبار