امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۰۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58106
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با دستور سیدرضا صالحی‌امیری مقرر شد که کمکی به باشگاه پرسپولیس شود و سپس قرمزپوشان به صورت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با دستور سیدرضا صالحی‌امیری مقرر شد که کمکی به باشگاه پرسپولیس شود و سپس قرمزپوشان به صورت خودکفا برنامه‌های خود را برای ایستادن روی پای خودشان به وزارت ورزش ارائه کنند، از همین رو پرسپولیسی‌ها چند روزی است که به شدت به دنبال گرفتن پول از وزارت ورزش هستند و حتی بارها نماینده خود را به وزارت ورزش فرستادند اما جالب است که امروز هم نماینده باشگاه پرسپولیس دست خالی وزارت ورزش را ترک کرد.

البته به پرسپولیسی‌ها قول داده شده چند روز آینده مبلغی به آنها پرداخت خواهد شد.

*خبر دیگر از قرمزپوشان اینکه طبق هماهنگی‌های انجام شده قرار است جلسه‌ای بین محمد رویانیان و علی دایی در خصوص بازیکنان نیم فصل، لیست مازاد تا انتهای هفته برگزار شود و همچنین در جلسه‌ای در خصوص صحبت‌های مایلی‌کهن و تنش‌های به وجود آمده نیز بحث و تبادل نظر شود.

*با توجه به اینکه رضا حقیقی به دلیل نیمکت‌نشینی قصد ترک پرسپولیس در نیم فصل را داشت و حتی گفته می‌شود از آبی‌پوشان پیشنهاد دارد، رویانیان مخالفت اولیه خود را با این درخواست حقیقی اعلام کرد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها