امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58108
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرلشکر غلامعلی رشید جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح در راس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرلشکر غلامعلی رشید جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح در راس هیئتی متشکل از کارشناسان ارشد نظامی از منطقه سوم دریایی امام حسین(ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کرد.

در جریان این دیدار که معاونان ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه و سردار بختیاروند فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه، سرلشکر رشید را همراهی می‌کردند توانمندی‌های دفاعی و رزمی منطقه سوم دریایی سپاه در ابعاد مختلف مورد بازرسی و ارزیابی قرار گرفت.

از مهمترین برنامه‌های سرلشکر رشید و هیئت همراه در بازدید از منطقه سوم دریایی سپاه می‌توان به بررسی توان و آمادگی‌های رزمی، ارزیابی آموزشی و ترکیب نیروهای شناوری، موشکی، تکاوری ارزیابی آمادگی های فنی و پشتیبانی همچنین بازدید از بخش‌های تعمیرات و فناوری نیروی دریایی سپاه در منطقه شمال خلیج فارس اشاره کرد.

جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با حضور در واحدهای شناوری، گزارش جامعی از فرمانده نیروی دریایی سپاه دریافت و از نزدیک بخشی از اقدامات و هماهنگی‌های عملیاتی، تمرین‌های وحدت فرماندهی و ترکیب سرعت، قدرت و اثربخشی شناورهای تندرو و موشک انداز را نظارت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها