امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58109
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 145
مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران در جلسه امروز خود طرح استفساریه تبصره 6 قانون تقویم و ابنیه و املاک مورد نیاز شهرداری‌ها را در دستور کار خود داشت که پس از بررسی اعضا به آن رأی مثبت دادند.

وی ادامه داد: در استفساریه تبصره 6 قانون فوق آمده است که منظور از اراضی در تبصره 6 این قانون تنها اراضی مسکونی است و یا اراضی سایر کاربری‌ها و یا اراضی فاقد کاربری را نیز شامل می‌شود که پاسخ به این استفساریه این بود که تمام اراضی را شامل می‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: در ادامه اعضای کمیسیون طرحی را مورد بحث و بررسی قرار دادند که طراحان آن خواهان الحاق دو تبصره به ماده 12 قانون تقسیمات تشکیل شهرستان‌های ویژه (طرح تبدیل شهرستان‌های ویژه)بودند که این طرح پس از بحث و بررسی در کمیسیون به تصویب اعضای کمیسیون نرسید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها