امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58152
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابوالقاسم دانشور دبیر اجرایی ششمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی با اعلام این خبر اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابوالقاسم دانشور دبیر اجرایی ششمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی با اعلام این خبر اظهار داشت: ششمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی مراقبتـهای ویژه و سل توسط مرکز پزشکی مسیح دانشوری با همکاری انجمن ریه اروپا(ERS) و مشارکت انجمن ریه آمریکا (ATS) از 23-20 مهر همزمان با بیست و دومین کنگره سراسری سل کشور در سالن همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

وی با اشاره به مرکز پزشکی مسیح دانشوری بعنوان مرکزی برای ارجاع بیماران ریه و جراحی قفسه سینه در منطقه،تأکید کرد: این کنگره بین المللی دو سالانه به واسطه دعوت از متخصصان برجسته داخلی و خارجی در علوم مربوطه در منطقه کم نظیر بوده و مخاطبان بسیاری را در سراسر کشور به خود جلب کرده است.

دبیر اجرایی ششمین کنگره بین‌المللی بیماریهای ریوی ، مراقبتهای ویژه و سل افزود: این کنگره از بخشهای مختلفی نظیر ارائه مقالات به صورت شفاهی و پوستر، سخنرانی‌ میهمانان داخلی و خارجی، برگزاری سمپوزیوم، پانل و کارگاههای آموزشی تشکیل شده است و مباحث متعددی در آن مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

دانشور در خصوص محورهای مورد بحث در این کنگره گفت: مشکلات راههای هوایی، سرطانهای ریه، تصویر برداری قفسه سینه، پاتولوژی ریه و قفسه سینه، بیماریهای مزمن ریوی در کودکان، آسم،COPD، فیبروز ریه، روشهای تشخیصی و مداخله‌ای در تشخیص و درمان بیماریهای ریه، تهویه مکانیکی غیر تهاجمی ریه، روشهای نوین در درمان و کنترل درد در بیماریهای ریوی، جراحی توراکس، پرستاری حرفه‌ای بیماریهای ریوی، توانبخشی ریوی، اختلالات تنفسی، بیماریهای گوش وحلق و بینی مرتبط با بیماریهای ریوی، نقش جراحی در عفونتهای مایکوباکتریایی ریه، جراحی تراشه، عفونت توام سل و ایدز و کنترل دخانیات از جمله مباحثی است که در این کنگره مطرح می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دبیرخانه همایش به شماره تلفن‌های 26109507 و یا 27122040 تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار