امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58158
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۸
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «زیپی لیونی» در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که همه مسائل مهم در جلسات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «زیپی لیونی» در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که همه مسائل مهم در جلسات مذاکرات مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود که هدف از این مذاکرات دستیابی به توافقنامه دائمی است نه یک توافقنامه جدید مرحله‌ای و احتمالا این مذاکرات بیش از 9 ماه به طول بکشد.

لیونی اظهار داشت که دو طرف به زودی حقیقت و امکان پیشرفت و یا عدم پیشرفت در مذاکرات را خواهند فهمید با توجه به اینکه دو طرف نیز به دستیابی به توافق صلح دائمی و نه موقت و پیشرفت در تحقق صلح تمایل دارند.

از سوی دیگر «آویگدور لیبرمن» رئیس کمیته امور خارجه و امنیت رژیم صهیونیستی تاکید کرد که هر کس تصور می‌کند ظرف مدت 6 ماه می‌توان مسائل اساسی با فلسطینیان را حل و توافقنامه دائمی با آنها امضا کرد، اشتباه می‌کند و این تفکر و این مذاکرات در نهایت به بن بست خواهد رسید.

وی طی سخنانی در یک سمینار سیاسی اظهار داشت: چنین وضعیتی پیامدهای ناگواری خواهد داشت زیرا در زمان کوتاه نمی‌توان به توافق بر سر مسائل اساسی با فلسطینیان دست یافت.

در همین راستا جناح راست‌گرای اسرائیلی نیز در واکنش به ورود یک فلسطینی به شهرک «بساحوت» در کرانه باختری و تیراندازی به سمت یک شهرک‌نشین، توقف مذاکرات سازش و لغو توافقنامه آزادسازی اسرای فلسطینی را خواستار شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها