امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58160
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «حرکت از نو» که همه روزه صبح ها از ساعت 10:15 به مدت 75 دقیقه ﭘﺨﺶ خواهد شد، سعی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «حرکت از نو» که همه روزه صبح ها از ساعت 10:15 به مدت 75 دقیقه ﭘﺨﺶ خواهد شد، سعی در ترویج ورزش در محیط خانه، چگونگی انتخاب و آموزش رشته‌های مختلف ورزشی فرزندان، ورزش درمانی و نقش ورزش در ارتباطات موثر خانوادگی را دارد.

محسن زارعیان تهیه کننده این برنامه گفت: در طراحی حرکت از نو سعی بر این شده که خانواده‌ها بتوانند پا به پای مربیان و اساتید مجرب این برنامه تمرین و ورزش کنند.

زارعیان در ادامه افزود: از بخش‌های اصلی این برنامه می‌توان به ورزش آپارتمانی(ایروبیک)، حرکات اصلاحی ورزشی، ورزش درمانی (فیزیوتراپی ورزشی، آب درمانی، قلب و ورزش و ...)، تغذیه ورزشی،اخلاق ورزش، ورزش بانوان  قهرمانی و همگانی)، آموزش دفاع شخصی، آموزش بدنسازی، ورزش‌های موتوری، میهمانی خانوادگی ورزشکاران و دعوت از ورزشکاران و مسئولین ورزشی در راستای ایجاد انگیزه در خانواده‌ها برای ورزش نمودن و سلامتی اشاره کرد.

برنامه حرکت از نو به تهیه‌کنندگی محسن زارعیان و با اجرای محمدرضا علیپور، محمدرضا بابامحمدی، حامد نظربیگی و نعیمه خزایی از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

از کارشناسان ثابت این برنامه می‌توان به حبیب الله حامدیان،  علی فرهنگی، قلی زاده، مسیح فرزانه، اکبر مالکی، دکتر جمشیدی، دکتر مقصودیان و دکتر نجاتیان اشاره کرد.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها