امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58167
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 52
علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به صحبت‌های نادر فریادشیران دستیار مایلی‌کهن عنوان کرد: ...

علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به صحبت‌های نادر فریادشیران دستیار مایلی‌کهن عنوان کرد: آقای محترم باغ دو میلیاردی را  برای خودت نگه دار، انشالله موفق باشید. اگر دنبال خدا هم می‌گردید او در قلب انسان‌هاست لازم نیست من به شما آدرس بدهم.

وی ادامه داد: این را هم بدان من در زمان دکتر شما سرمربی پرسپولیس شدم نه در زمان ریاست‌جمهوری کنونی. اگر صحبت می‌کنم می‌دانم که چه حرفی می‌زنم مثل برخی‌ها نیستم که چشمم را ببندم و هرچه از دهانم بیرون می‌آید بگویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: اگر می‌خواستم پست‌هایی را قبول کنم تا کنون رئیس وزارت ورزش را قبول می‌کردم، پست‌های بزرگ‌تری به من پیشنهاد شده بود اما فوتبالی هستم و سعی کردم در چمن سبز خدمت کنم. به خیلی از پست‌ها نه گفتم. همه چیز را می‌دانم بین من و خدای خودم است. شما هم همه چیز را می‌دانید.

دایی تأکید کرد: من نباید جواب شما را می‌دادم اما زمانی که می‌بینم می‌خواهید خود را شیرین کنید این حرف‌ها را به شما زدم انشالله خیلی زود شما را با دوست عزیزتان خواهیم دید.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها