امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58177
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه المنار، «نبیه بری» رئیس مجلس لبنان تاکید کرد: اوضاع به هم ریخته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه المنار، «نبیه بری» رئیس مجلس لبنان تاکید کرد: اوضاع به هم ریخته کشورهای عربی فرصتی مناسب برای اسرائیل است تا راه حل دلخواه خود را در مورد فلسطین به اجرا بگذارد.

نبیه بری تاکید کرد: بحرانی که کشورهای عربی را از مغرب تا مشرق آن درنوردیده است تصادفی نیست و منطقه را در وضعیت خطرناکی قرار داده است و نیازمند نگاهی مسئولانه است.

وی افزود: وضع خطرناکی که کشورهای عربی با آن روبرو هستند فرصتی مناسب برای اسرائیل است تا راه حل دلخواه خود را در مورد قضیه فلسطین به اجرا بگذارد.

نبیه بری ضمن اشاره به طرح تقسیم سوریه افزود: تنها راه برای حل بحران سوریه و نجات مردم این کشور راه حل سیاسی است.

وی تصریح کرد: من نگرانم فتنه ها و طرح‌های تقسیم که امروزه در کشورهای عربی شاهد آن هستیم وضع ما را از معاهده «سایکس پیکو» بدتر کند.

رئیس مجلس نیابی لبنان اظهار داشت: تمامی گرو های سیاسی در لبنان موافقند هیچ بازگشتی به جنگ داخلی در لبنان وجود نخواهد داشت.

وی افزود: درست است که شکاف های سیاسی در لبنان وجود دارد ولی اوضاع امنیتی لبنان با آنچه شایع شده است کاملا متفاوت است و من از تصمیم کشور های عربی برای تحریم لبنان تعجب می کنم.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها