امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58179
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 69
حسین مقدم‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به جزئیات جلسه امروز صبح تولیدکنندگان با وزیر جهاد ...

حسین مقدم‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به جزئیات جلسه امروز صبح تولیدکنندگان با وزیر جهاد کشاورزی و بعد از ظهر با وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز صبح قرار بود، قیمت پیشنهادی مرغ برای طرح در ستاد تنظیم بازار طی نشستی با وزیر جهاد مشخص شود.
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغ‌داران افزود: به دلیل افزایش یکباره قیمت سویا به کیلویی 2000 تومان، قرار بر این شد، تا بعد از آرامش نسبی قیمت نهاده‌ها، قیمت پیشنهادی مرغ تعیین شود.
به گزارش فارس، هزینه خوراک طیور 70 درصد قیمت تمام شده مرغ را شامل می‌شود و نوسان آن موجب نوسان قیمت تمام شده تولید و به تبع آن نوسان قیمت در بازار می‌شود.
مقدم‌نیا تاکید کرد: قرار شد فردا در جلسه ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ بررسی و بعد از آن در کارگروه ویژه قیمت مرغ نهایی شود.
وی همچنین گفت: در جلسه‌ای با وزیر جهاد کشاورزی، حجتی تاکید داشت، تامین نیازهای نهاده‌ای تولیدکنندگان و توزیع آنها زیر نظر تشکل‌ها انجام شود.
به گفته مقدم‌نیا جلسه بعد از ظهر با وزارت صنعت نیز در خصوص بررسی قیمت مرغ منجر به نتیجه نشد و همه امور به جلسه ستاد تنظیم بازار فردا موکول شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها