امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58187
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 43
داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در گزارش مربوط به واردات خودروهای خارجی با ارز مرجع فروش آن با قیمت بالاتر به قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان در جلسه امروز کمیسیون اصل 90 نهایی شد و بر اساس این گزارش مقرر شد تا واردکنندگان این خودروها و نیز مسئولان دستگاه‌های مرتبط با این موضوع به عنوان متهمان پرونده به قوه قضاییه معرفی شوند.
وی ادامه داد: در تصمیم دیگری در خصوص این پرونده مقرر شد تا وارد کنندگان خودروهای خارجی با ارز مرجع به سازمان امور مالیاتی نیز معرفی شوند و گزارش این پرونده برای برائت در صحن علنی مجلس به هیئت‌رئیسه مجلس ارسال خواهد شد.
نایب‌رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: در جلسه هیئت‌رئیسه کمیسیون نیز اعضا میزبان سرپرست و وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش بودند که در این جلسه وزیر پیشنهادی به ارائه برنامه‌های خود و نیز راهکارها برای حل مشکلات موجود پرداخت و به سؤالات و نقطه‌نظرات نمایندگان در خصوص مسائل مختلف در آموزش و پرورش پاسخ داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها