امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5819
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 105
«فرهاد مهرانفر» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم توضیح داد: فیلمبرداری فیلم از اول اردیبهشت‌ماه در ارتفاعات گیلان ...

«فرهاد مهرانفر» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم توضیح داد: فیلمبرداری فیلم از اول اردیبهشت‌ماه در ارتفاعات گیلان آغاز شد و تاکنون حدود 30 درصد از فیلم ، فیلمبرداری شده است.

وی درادامه گفت: 90 درصد  فیلمبرداری فیلم در ارتفاعات گیلان انجام می‌شود و ده درصد از فیلم در غاری فیلمبرداری می‌شود که فضای ذهنی شخصیت های داستان در آن فیلمبرداری می‌شود. این غار را  باید در شهر رشت بازسازی کنیم.

وی در ادامه درباره داستان فیلم گفت: موضوع فیلم سفر شهودی مردی است که همراه با دخترش در سه روزی که در کما به سر می‌برد و همه اجزاء مفید بدنش را از جمله قلب، کبد و ... را اهدا می کند، است. موضوع فیلم سفر خیالی پدر و دخترش است که هستی خودش را به نوعی بازتعریف می کند

بنابراین گزارش، فیلم کاری درام تراژیک است که اکثر صحنه‌های آن  در فضای شمال کشور می گذرد،  جغرافیای معینی ندارد

در این فیلم بهزاد حقیقی (بهرام) ، دختر رها بدرطالعی (رها). مهدی مخبری (محمود)نقش دوم . سیما محمدزاده صحرا خاتون / مسعود بدرطالعی (مرادا) به ایفای نقش می‌پردازند.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:

نویسنده: خزر مهرانفر(براساس ایده اولیه فرهاد مهرانفر)/ کارگردان: فرهاد مهرانفر/ تهیه‌کننده: بهروز رشاد/ مدیر فیلمبرداری: نادر معصومی/ طراح صحنه : سهیلا فرزاد/ صدابردار: علیرضا دریا دل/دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علی ارکیان / مدیر صحنه: رضا دادرس/ دستیار تهیه: زهرا عبداللهی/ فرهاد مهرانفر با ساخت اثاری متفاوت چون «قطعه زمستانی»، «چریکه هورام»، «موشک کاغذی» و... در جشنواره‌های مختلف توانست نظر منتقدان و کارشناسان را به خود جلب نماید و جوایز متعددی دریافت کند.
برچسب ها:
آخرین اخبار