امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 16
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58193
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 50
مراد شاهی‌زهی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

مراد شاهی‌زهی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت گفت: در این جلسه قانون اصلاح انتخابات مورد بررسی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در این قانون اگر فرد معلول دو دست سالم داشت می‌توانست نامزد انتخابات مجلس شود اما با قانون جدید اگر فرد یک دست سالم هم داشته باشد می‌تواند در انتخابات ثبت نام کند که البته این اصلاح در جلسه کمیسیون صورت گرفت.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت در ادامه بیان جزئیات جلسه امروز این کمیسیون اظهار داشت: طرح ممنوعیت فعالیت اقتصادی بیمه‌ها و صندوق‌های تامین اجتماعی هم در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت اما مصوبه‌ای در پی نداشت.
وی در همین زمینه گفت: قرار است کارگروهی تشکیل شود تا ابعاد این طرح را پیگیری کند.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس همچنین از انتخاب عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه و شهلا میرگلوبیات نماینده مردم ساوه در خانه ملت برای انتخاب به عنوان عضو ناظر در شورای عالی نظام پزشکی خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها