امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58197
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، صدها نفر از مردم فلسطین بنا به دعوت گروه‌های فلسطینی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، صدها نفر از مردم فلسطین بنا به دعوت گروه‌های فلسطینی در خیابان‌های شهر رام‌الله تظاهرات کرده و با سر دادن شعارهایی از تشکیلات خودگردان خواستند تا از گزینه مذاکرات با رژیم صهیونیستی که با توقف شهرک‌سازی مخالف می‌کند، منصرف شوند.

تظاهرات‌کنندگان علاوه بر شعارهای حمایت از مقاومت مسلحانه همچنین شعار می‌دادند: وحدت، وحدت تا آزادی..... بدون قدس و حق بازگشت، صلح هرگز.....ای ابومازن آمده‌ایم بگوئیم گزینه مذاکرات قبول نیست.

در همین رابطه «رمزی رباح» عضو جبهه دموکراتیک فلسطین گفت: هدف از برگزاری این تظاهرات تشویق تشکیلات خودگردان به تجدیدنظر در موضع خود در خصوص مذاکرات و روی آوردن به برنامه و استراتژی ملی و مبارزه‌ای یکپارچه به جای مذاکراتی است که طی 20 سال گذشته بهای آن را پرداخت کرده است.

وی اظهار داشت که بهترین جایگزین برای مذاکرات کنونی، اتخاذ موضع ملی و متحد سازی همه اشکال مبارزه و اعطای فرصت به مقاومت مردمی است تا رژیم صهیونیستی را به خروج از سرزمین فلسطین وادار سازیم.

در همین رابطه «مصطفی البرغوثی» دبیرکل طرح ابتکار ملی فلسطین نیز گفت که اکثریت ملت فلسطین خواهان تغییر مسیر سیاسی هستند زیرا اسرائیل از این روند به عنوان پوششی برای توسعه شهرک‌سازی استفاده می‌کند.

مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین از تیر ماه گذشته با نظارت «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در واشنگتن آغاز شد اما تا کنون هشت دور مذاکرات بین دو طرف اسرائیلی و فلسطینی هیچ نتیجه‌ای نداشته است و بنا به اذعان مقامات اسرائیلی و فلسطینی جلسات مذاکرات هیچ پیشرفتی حاصل نکرده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار