امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5821
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم امضای تفاهمنامه بین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با کتابخانه مجلس ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم امضای تفاهمنامه بین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با کتابخانه مجلس شورای اسلامی، صبح امروز سه شنبه 17 اردیبهشت با حضور منصور واعظی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و محمد رجبی رئیس کتابخانه مجلس شورای اسلامی در غرفه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور واقع در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، پیش از این نهاد کتابخانه‌ها در راستای این امضای تفاهم‌نامه اطلاع‌رسانی کرده بود ، این تفاهمنامه دو محور اصلی دارد که محور اول آن همکاری های مشترک و متقابل از جمله برگزاری نشست‌ها، برگزاری فعالیت‌های فرهنگی، بهره گیری از ظرفیت‌های اطلاع رسانی طرفین و مبادله منابع دیجیتال شده است. دومین محور این تفاهمنامه هم شامل سایر تعهدات و همکاری های طرفین می شود.

این تفاهمنامه تا پایان سال 93 معتبر خواهد بود و در صورت توافق طرفین تمدید خواهد شد.

منصور واعظی دبیر کل نهاد کتابخانه‌هخای عمومی در این برنامه ابراز داشت:‌ این تفاهمنامه برای خدمت بیشتر به مردم کشورمان امضا می‌شود. در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، امکاناتی وجود دارد که موجب پیوند ما با کتابخانه مجلس می‌شود.

وی در پایان از امکانات منحصر به فرد در کتابخانه مجلس در راستای دسترسی به نسخ خطی خبرداد.

محمد رجبی هم اضافه کرد:  نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به عنوان بزرگ ترین نهاد کتابخانه‌ای و فرهنگ مکتوب کشور که در شهر و روستاهای کشور فعالیت دارد، طرف امضای این تفاهمنامه با ماست. خوشحالم که دو طرف به درک مشترکی از این ضرورت رسیده‌اند که این تفاهمنامه را امضا کنند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
کتابدار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
4
2
خدایا این منصور واعظی چه مصیبتی بود که برما نازل کردی همه مزایای کتابداران را قطع کرده و ما را در فلاکت انداخته است. خدایا چه جرمی مرتکب شدیم که چنین بد بخت و شرمنده اطرافیانیم.
آخرین اخبار
پربازدید ها