امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58211
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در جلسه عصر امروز (یکشنبه ) هیأت دولت که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، چهار ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در جلسه عصر امروز (یکشنبه ) هیأت دولت که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، چهار استاندار منصوب شدند.

حسین علی امیری قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انتصاب چهار استاندار در جلسه امروز هیئت دولت خبر داد و گفت: محمد وکیلی استاندار سمنان، محمحسین مقیمی استاندار استان مرکزی، محمدرضا مروارید استاندار ایلام و حسن صادق‌لو استاندار گلستان منصوب شدند.

قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور درباره سوابق استانداران جدید اظهار داشت: مقیمی استاندار جدید استان مرکزی سابقه 2 دوره استانداری و یک دوره معاون عمرانی وزارت کشور را در کارنامه خود دارد.وی همچنین برای یک مدت سرپرست شهرداری تهران را برعهده داشته است.

امیری درباره سوابق مروارید استاندار جدید ایلام نیز گفت: وی سابقه کار در وزارت کشور، معاونت استانداری و همچنین معاونت وزارت راه را در کارنامه خود داشته است.

وی به سوابق صادقلو استاندار گلستان اشاره کرد و گفت:‌ صادقلو نماینده مجلس و چند دوره معاون وزیر آموزش و پرورش بوده است.

قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور در پایان به سوابق وکیلی استاندار جدید سمنان اشاره و خاطرنشان کرد: سابقه کار در وزارت کشور، معاون شهردار چند کلان‌شهر و معاونت وزارت کار از سوابق وی به شمار می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها