امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58262
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۳
تعداد بازدید: 58
سید حسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تصریح کرد: بدون شک دخالت‌های ...

سید حسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تصریح کرد: بدون شک دخالت‌های آمریکا و هم‌پیمانانش در عراق بازتابی منفی در این کشور دارد و  از همین رو جمهوری اسلامی ایران تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌بندد تا توازن سیاسی در عراق برقرار شود.
وی  با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نگاه موشکافانه ای به تحولات امنیتی  عراق دارد، تصریح کرد: عراق در سالهای اخیر به میدان تحولات امنیتی تبدیل شده است به نحوی که ایجاد امنیت پایدار در عراق در مرحله اول مستلزم مبارزه با تروریست‌هایی است که زیر سایه آمریکا و هم‌پیمانانش قدرت گرفته‌اند.
نقوی‌حسینی افزود: برخورد دو پهلوی آمریکا با تروریست و استفاده از الفاظ دیپلماتیک برای نیل به اهداف خود شعار مبارزه با تروریسم آمریکا را با علامت سؤال روبرو کرده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یاد آورشد: علت اصلی بی‌ثباتی در عراق نشانه رفتارهای موذیانه آمریکا و برخی از سران کشورهای غربی است زیرا دامن زدن به اوضاع نامناسب اقتصادی، سیاسی و امنیتی در عراق نقشه آمریکا است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار