امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58272
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی در صبحگاه مشترک یگان‌های ویژه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی در صبحگاه مشترک یگان‌های ویژه زحمات این یگان در زمان فتنه را فراموش ناشدنی خواند و تأکید کرد: این زحمات از خاطر دو قشر از جامعه پاک نخواهد شد اول قانون‌شکنان و متجاوزان به حریم قانون و مردم و دوم مردم متدین که افراد مقتدر را در کنار خود دیدند.

وی ضمن اشاره به فتنه سال 88 گفت: یگان‌های ویژه یادگاری از خود بجای گذاشتند که هرگز از تاریخ زودوده نخواهد شد.

رادان ادامه داد: افرادی فکر می‌کردند که با هجمه به انقلاب و ولی فقیه می‌توانند روزگاری را در منصب‌های مختلف سپری کنند اما شما یگان‌های ویژه به عنوان دژ مستحکم در مقابل آن‌ها و زشتی‌ها و پلیدی‌ها ایستادید.

وی یگان‌های ویژه را نیروی مقتدری دانست که امروز در کنار قدرت به دانش روز نیز مجهزند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به توان‌های یگان‌های ویژه و قدرتمندی این یگان خاطرنشان کرد: یگان‌های ویژه در کمال اقتدار به صورت اجتماعی آموزش دیده‌اند تا با تناسب با فرد متخلف با آنها برخورد کنند بطوریکه با قانون شکنان بی‌رحم و کوبنده و با دوستان و قانونمندان رئوف و مهربان باشند.

رادان در بخش دیگری از سخنان خود به تولید تجهیزات پلیس و یگان ویژه به دست مخترعان داخلی اشاره کرد و یادآور شد: بعد از فتنه سال 88 نیاز به وسایلی که بتواند فاصله منطقی میان آشوبگران و پلیس ایجاد کند یکی یکی به دست دانشمندان داخلی اختراع و پس از طی مراحل آزمایشگاهی به بهره‌برداری رسید.

وی خطاب به نیروهای یگان ویژه یادآور شد هیچ کس در کشور مانند شما دارای تجهیزات به روز نیست و از اختراع‌های جدید استفاده نمی‌کند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: این نیرو آمادگی دارد تا با آموزش‌های داده شده به پرسنل خود ظرف 48 ساعت عده و تجهیزات یگان‌های ویژه را به سه برابر افزایش دهد.

وی حضور پلیس افتخاری در کنار یگان‌های ویژه را از دیگر اقداماتی دانست که می‌تواند مردم انقلابی را در مواقع سختی در کنار یگان های ویژه قرار دهد.

سردار رادان در پایان تأکید کرد: امروز دنیا ایران را به عنوان یک کشور تعیین کننده در جهان پذیرفته است و این حاصل آن است که ما ارتباط معنوی با خداوند را فراموش نکرده‌ایم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها