امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58276
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد شب گذشته در جمع خبرنگاران با بیان این‌که مجلس نظر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد شب گذشته در جمع خبرنگاران با بیان این‌که مجلس نظر خاصی درباره قانون هدفمندسازی یارانه‌ها ندارد، اظهار داشت: هدفمندسازی یارانه‌ها در اختیار دولت است و دولت باید به گونه‌ای صحیح این قانون را با افزایش خدمت به مردم اجرا کند.

وی ادامه داد: مجلس هنوز طرح دولت را درخصوص تغییر وضعیت هدفمندی یارانه‌ها دریافت نکرده و منتظر تدبیر دولت برای تامین منابع و پرداخت منطقی یارانه‌ها است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس بر اجرای درست قانون هدفمندی یارانه‌ها تاکید دارد. 

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر اصلاح بخشی از قانون بودجه سال 92 در مجلس به پیشنهاد دولت اظهار داشت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اصلاح بخشی از مفاد قانون بودجه سال 92 را در دستور کار دارد.

ابوترابی‌فرد تصریح کرد: کلیات متمم تصویب شده و در حال حاضر به بندهای قانون ورود کردند و بند اول این قانون نیز به تصویب رسیده است.

وی به بند دوم متمم قانون بودجه سال 92 اشاره کرد و یادآور شد: بند دوم که اختصاص حدود 6 درصد از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران هزینه‌های دولت را در دست بررسی دارد و نمایندگان مجلس در حال حاضر بر روی پرداخت 6 درصد از محل صندوق توسعه ملی و 6 هزار و 700 میلیارد تومان به دولت موافقت دارند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تسهیلات صندوق توسعه را با اخذ سه برابر این مبلغ یعنی 27 هزار میلیارد تومان از بانک‌ها برای کمک به بخش خصوصی در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی، خرید پروژه‌ها و رونق اقتصادی کشور هزینه خواهد کرد.
انتهای پیام/89019/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها