امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58282
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، شهر آبپخش از شهرهای مهم و تاثیرگذار در سطح استان است و با توجه به موقعیت مطلوب آب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، شهر آبپخش از شهرهای مهم و تاثیرگذار در سطح استان است و با توجه به موقعیت مطلوب آب و هوایی که دارد ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری و توریستی دارد.

امروز صنعت گردشگری از اهمیت بسیار زیادی در سطح جهان برخوردار است و توسعه زیرساخت‌های گردشگری موجبات رشد و پیشرفت در تمام عرصه‌ها خواهد شد.

تعدادی از مردم و مسئولان آبپخش با تاکید بر لزوم گسترش و توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی، خواستار تلاش بیشتر و موثرتر برای این مهم شدند.

ظرفیت بالای گردشگری آبپخش

یکی از شهروندان آبپخش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبپخش اظهار داشت: امروز توسعه گردشگری و افزایش امکانات توریستی امری مهم است که موجبات رشد و توسعه مناطق مختلف می‌شود.

وی افزود: آبپخش از ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری برخوردار است و با وجود دارا بودن پتانسیل‌های موجود اقداماتی در این مسیر انجام نگرفته است.

دانشجوی ساکن آبپخش نیز گفت: افزایش اماکن اقامتی و کیفیت بخشیدن به خدمات رفاهی باید مورد تاکید قرار گیرد تا شاهد آینده‌ای درخشان برای شهر باشیم.

محمد ناصحی افزود: باید نسبت به ترسیم چشم‌انداز آینده آبپخش اهتمام ورزیم و مسئولان این شهر باید در گسترش زیرساخت‌های گردشگری بیشتر همت کنند.

شهروند ساکن آبپخش نیز با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های توریستی یادآور شد: با توجه به آب و هوای مطلوب و وجود نخیلات انبوه و زیبا و سایر جاذبه‌های گردشگری باید نگاه ویژه‌ای به توسعه صنعت گردشگری شود.

علی کریمی ادامه داد: ایجاد رستوران و هتل با امکانات لازم و توسعه فضای سبز و ایجاد پارک و شهربازی می‌تواند در جذب گردشگران تاثیرگذار باشد.

بهبود اماکن اقامتی آبپخش

رئیس شورای اسلامی آبپخش نیز بیان داشت: در چند سال اخیر در راستای رفع مشکلات موجود در آبپخش تلاش‌های خوبی صورت گرفته که البته تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم.

مصطفی رضایی عنوان کرد: برای بهبود وضعیت اماکن اقامتی در شهر به منظور جذب گردشگران داخلی و خارجی اقدامات خوبی انجام شده که باید تداوم یابد.

وی تصریح کرد: معاون عمرانی استاندار بوشهر، فرماندار دشتستان و سایر مسئولان توجه خاصی به بهبود وضعیت مبلمان شهری دارند و اگر بتوانیم مبلمان شهری را به وضعیت قابل قبولی برسانیم در حوزه گردشگری نیز پیشرفت خواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی آبپخش گفت: از بخش خصوصی دعوت می‌کنیم در راستای سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ورود کنند و تا جایی که توان و ظرفیت داشته باشیم حمایت می‌کنیم.

توسعه فضاهای تفریحی و گردشگری آبپخش

نایب رئیس شورای اسلامی آبپخش نیز یادآور شد: اهمیت گردشگری و توریسم بر هیچ کس پوشیده نیست و بدون تردید شهر بزرگ و مهم آبپخش با مردمانی اصیل و فهیم می‌تواند میزبان بسیار خوبی برای گردشگران باشد.

حسین عباسی ادامه داد: توسعه فضاهای تفریحی و گردشگری و افزایش امکانات رفاهی در شهر و در اماکن گردشگری گامی در توسعه گردشگری است.

وی افزود: شورای اسلامی شهر آبپخش پیگیری لازم برای افزایش اعتبارات را انجام داده و با توجه به نگاه مثبت استاندار به عمران شهری امیدوار هستیم با جذب اعتبارات بتوانیم زیرساخت‌های گردشگری را نیز توسعه دهیم.

جاذبه‌های گردشگری دشتستان

فرماندار دشتستان نیز اذعان داشت: در دشتستان شاهد جاذبه‌های ارزشمند گردشگری هستیم که آبپخش از جمله این مناطق است.

علیرضا خرمی متذکر شد: آبپخش علاوه بر دارا بودن نخیلات و باغات زیبا و جذاب، روستاهای بسیار ارزشمندی نیز دارد که از جاذبه‌های توریستی برخوردارند و باید نسبت به عمران و آبادانی این روستاها و بهبود وضعیت گردشگری در این منطقه همت کنیم.
انتهای پیام/2452/ن40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها