امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58288
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار کرمی فرمانده یگان‌های ویژه کشور در مراسم صبحگاه یگان‌های ویژه با بیان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار کرمی فرمانده یگان‌های ویژه کشور در مراسم صبحگاه یگان‌های ویژه با بیان اینکه ناجا در سال‌های اخیر خدمات ارزشمندی در رابطه با امنیت و احساس امنیت در جامعه،‌ انجام داده است، گفت: این خدمات موجب رضایت‌مندی مردم و رهبری شده است.

وی ادامه داد: ارائه این گونه خدمات موجب شد تا مقام معظم رهبری مأموران پلیس را مجاهد فی‌سبیل‌الله نام نهند.

سردار کرمی یگان‌های ویژه را متکی به نوآوری و خلاقیت دانست و گفت: این نیروها به عنوان نیروی احتیاط در سراسر کشور حاضر و آماده عملیات هستند.

وی حرفه‌ای شدن در زمینه علمی و جسمانی را از کارهای اساسی صورت گرفته در یگان‌های ویژه عنوان و تاکید کرد: این یگان در زمان بحران طرح‌های مختلفی دارد که در زمان مناسب از آن‌ها استفاده خواهد کرد.

‌فرمانده یگان‌های ویژه تأکید کرد: تجهیزات یگان ویژه با سیاست بازدارندگی و پیشگیرانه بودن در داخل کشور تولید شده و می‌شود؛ بطوری که در آینده شاهد رونمایی از این تجهیزات خواهیم بود.

وی رویکرد یگان‌های ویژه در مأموریت‌ها را رویکردی اجتماعی بیان کرد و خاطرنشان کرد: با ارتباط با مردم در زمان مورد نیاز می‌توانیم از پشتیبانی آن‌ها برخوردار شویم.

سردار کرمی با بیان اینکه این یگان ظرفیت زیادی برای جذب نیرو داشته است، گفت: برای ارتقا توانمندی نیروهای خود اقدام به راه‌اندازی باشگاه هوا ناجا کردیم.

وی در پایان تأکید کرد: این توانایی را داریم تا در زمان بحران نیروهای خود را به سه برابر ظرفیت افزایش دهیم؛ کما اینکه این کار را به صورت آزمایشی در زمان انتخابات 92 تحت عنوان قرارگاه ظفر انجام دادیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها