امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58322
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۷
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که دولت آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که دولت آمریکا همینکه این مسئله را درک کند که تهدیدی از جانب ایران وجود ندارد، مواضع خویش در قبال طرح سپر موشکی را تغییر خواهد داد.

لاوروف امروز، دوشنبه در پایان مذاکرات خود با "جان کری" همتای آمریکایی خود در حاشیه نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اقتصادی آسیا و اقیانوس آرام در جزیره بالی (اندونزی) به این مسئله اشاره کرد.

لاوروف تاکید کرد: طرح سپر موشکی یکی از مهمترین مسائل در دستور کاری است که ما درصد حل و فصل آن هستیم تا هیچ تردیدی در رابطه با برقراری تضمین شده ثبات راهبردی وجود نداشته باشد.

وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به اظهارات جان کری در این خصوص که گفته بود «تا زمانی که تهدیدات از جانب ایران وجود دارد، طرح آمریکا برای استقرار سامانه‌های دفاع ضد موشکی در اروپا به قوت خویش باقی خواهد ماند»، افزود: من فکر می‌کنم که همینکه شرکای آمریکایی ما در این خصوص متقاعد شوند که تهدیدی از جانب ایران وجود ندارد، در برنامه سپر موشکی خود تجدید نظر خواهند کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها