امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58339
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 65
فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تلاش برخی رسانه‌های دولتی برای برگزاری نظرسنجی درباره مذاکره با آمریکا افزود: سالانه بسیاری از دانشجویان در رشته علوم سیاسی فارغ‌التحصیل می‌شوند و این افراد هستند که می‌توانند ما را در عرصه بین‌الملل یاری برسانند زیرا این افراد چالش‌های بین‌المللی را از منظر تخصص بررسی می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه دیوار بلند بی‌اعتمادی ایران و آمریکا با یک نظرسنجی از بین نمی‌رود، تصریح کرد: از نگاه ملت و دولت جمهوری اسلامی سیاست خصمانه آمریکا در منطقه خاورمیانه باید تغییر کند.

نماینده پاکدشت در مجلس افزود: انرژی هسته‌ای یکی از مهمترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران است و  از همین رو سران جهان استکبار باید بدانند که نمی‌توانند با توطئه‌های خود چوب لای چرخ غنی‌سازی اورانیوم بگذارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات  مجلس  با بیان اینکه اوباما در فاصله چند روز پس از گفت‌وگوی تلفنی با روحانی تمام صحبت‌های گذشته خود را زیر سؤال برد،افزود: نفوذ صهیونیست‌ها در دولت آمریکا امری مشهود است به همین علت نمی‌توان با یک نظرسنجی برای رابطه با کشوری همچون آمریکا تصمیم‌گیری کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار