امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۲۰:۳۰
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58340
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 26
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: دولت آمریکا باید صداقت خود را در عمل نشان دهد و ثابت کند که به منظور حل مشکلات وارد مذاکره می‌شود و نه مذاکره برای مذاکره.

وی افزود: نکته دیگر این است که دولتمردان آمریکا در مذاکرات با ایران مستقل عمل کنند و از هر گونه تأثیرپذیری از مقامات رژیم صهیونیستی پرهیز داشته باشند و صدای واحدی از دولت آمریکا در جریان مذاکره با ایران شنیده شود.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: از دیگر اقدامات عملی آمریکا برای نشان دادن جدیت و حسن‌نیت خود در مذاکرات لغو تحریمهای ظالمانه علیه ایران و آزاد کردن اموال و دارایی‌های بلوکه شده ایران است از سوی دیگر آمریکا باید از اقدامات خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران در قالب سازمانهای بین‌المللی نیز دست بردارد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: ما ترور  دانشمندانمان را از ناحیه آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌دانیم و حمایت آمریکا از گروهک‌های تروریستی همچون منافقین برای ما واضح است و انتظار این است که آمریکا دست از اقدامات شرارت‌آمیز و حمایت از اقدامات تروریستی علیه کشور و ملت ایران دست بردارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها