امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58368
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی روزهای آتی شصت و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت هم آغاز ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی روزهای آتی شصت و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت هم آغاز به کار می‌کند تا برترین آثار منتشره طی سال‌جاری به نمایش گذاشته شود.

پیش از این اعلام شده بود که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محمد الهیاری و همایون امیرزداه در این نمایشگاه به نمایندگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حاضر خواهند شد، اما بر اساس اخبار منتشره، ظاهرا این دو نفر نیز در این نمایشگاه حضور نخواهند داشت، الهیاری بواسطه دبیری هفته کتاب و مسئولیتی که در این زمینه دارد به آلمان نمی‌رود و همایون امیرزاده هم نماینده تام الاختیار وزارت ارشاد بود هم در این نمایشگاه غایب است، البته احتمال دارد در روزهای پایانی نمایشگاه امیرزاده به فرانکفورت برود ولی بازهم این موضوع در پرده ابهام است.

این مهم در حالی صورت می‌گیرد که از سوی خانه کتاب حدود هفت نفر به این نمایشگاه اعزام شده‌اند و از نویسندگان تنها ظاهرا «اکبر صحرایی» در لیست اعزامی حضور داشت که به این نویسنده دولت آلمان ویزا نداده و به او اعلام شده احتمالا با پرواز چهارشنبه در صورت ارائه ویزا به فرانکفورت اعزام خواهد شد.

صحرایی در این راستا به فارس گفته است، بنده از سوی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی دعوت شده بودم اما هنوز ویزا برای حضور در این نمایشگاه برایم صادر نشده است.

از این رو از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ فردی در غرفه جمهوری اسلامی ایران نخواهد بود.

گفتنی است، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت 17 تا 21 مهرماه برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار