امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۴:۲۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 584
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 235
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به استان سمنان محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان، صبح امروز در فرودگاه سمنان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به استان سمنان محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان، صبح امروز در فرودگاه سمنان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: امیدوارم سال جدید سرشار از عزت، موفقیت و پیروزی‌های بزرگ برای مردم ایران باشد.

وی با تشریح دلایل آغاز دور چهارم سفرهای استانی اظهار داشت: دولت از دور چهارم سفرهای استانی چند هدف را دنبال می‌کند، هدف اول پیگیری خدمات و کارهایی است که دولت در سفرهای قبلی انجام داده است، هدف دوم رفع موانع و مشکلاتی است که در برابر برخی از تصمیمات ملت و دولت وجود دارد و هدف سوم تصمیم‌گیری برخی مواردی است که در فاصله این سفرها به وجود آمده و یا در سفرهای قبلی مورد توجه قرار نگرفته است.

رئیس جمهور ادامه داد: البته همانطور که گفتم هدف اصلی از این سفر ابراز ارادت به مردم و تاکید بر خدمتگزاری به آنها است.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه استان سمنان همواره استانی بزرگ و زرخیز و پربرکت بوده است، گفت:‌مردمان این استان، مردمانی صمیمی، دوست داشتنی ،اهل کار و تحرک هستند و در طول تاریخ همیشه موحد و پاک زندگی کرده‌اند و وجود آنها برای ایران و این سرزمین وجودی مبارک بوده است و در طول انقلاب اسلامی نیز همواره فداکاری‌های فراوانی از خود نشان داده اند و حضوری تعیین کننده داشتند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها