امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58401
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 67
حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: هنوز هیچ تصمیم قطعی برای کاهش و یا افزایش میزان یارانه‌ها گرفته نشده و مباحث اخیر ...

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: هنوز هیچ تصمیم قطعی برای کاهش و یا افزایش میزان یارانه‌ها گرفته نشده و مباحث اخیر مبنی بر کاهش سه دهک از دهک‌های جامعه که یارانه به آنها تعلق می‌گیرد، تنها یک پیشنهاد بوده است.

وی اظهار کرد: این بحث در حالی مطرح شد که نیمی از قانون بودجه توسط دولت دهم و نیمی دیگر نیز توسط دولت یازدهم اجرا می‌شود و در این صورت امکان تامین کامل منابع بودجه وجود ندارد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: اکنون دولت هم امکان شناسایی سه دهک مردم که پیشنهاد قطع یارانه آنها عنوان شده است را ندارد و شناسایی آنان نیز به این راحتی‌ها نیست.

وی افزود: دولت موظف است تا پایان سال قانون بودجه را به خوبی اجرا کند و مواردی را که مد نظر دارد در لایحه بودجه سال آینده پیش بینی نماید تا در صورت تصویب در مجلس قابلیت اجرا پیدا کند.

فولادگر افزود: بر اساس نظر کارشناسان، دولت می‌تواند برای اجرای قانون بودجه در چند ماهه آینده سال یک راهکار پیدا کند.

بنا بر گزارش فارس، برخی منابع به تازگی از عدم توان پرداخت یارانه‌ها توسط دولت خبر داده و گفتند احتمال دارد سه دهک از افرادی که یارانه دریافت می‌کنند از لیست افراد یارانه بگیر حذف شوند.
انتهای پیام/2301/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها