امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58408
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 65
ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به ...

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به نظرسنجی درباره رابطه با آمریکا گفت: در مورد مذاکرات و مباحث اینچنینی مقام معظم رهبری مجوزهای لازم را داده و راهبردها را تبیین می‌کنند.

وی اضافه کرد: در این ایام بحث‌هایی درباره نظرسنجی در خصوص رابطه با آمریکا مطرح می‌شود که کمی دارای شبهه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در همین زمینه تصریح کرد: ممکن است برخی بخواهند تحت لوای نظرسنجی یا مفاهیم اینچنینی در جزئیات رویکردهای دیگری را دنبال کنند که باید نسبت به آنها حساس باشید.

آقامحمدی با یادآوری موضع آمریکایی‌ها در قبال انتخابات ریاست جمهوری ایران اظهار داشت:‌در آن دوران آمریکایی‌ها از مردم می‌خواستند در انتخابات شرکت نکنند اما شاهد حضور گسترده مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بودیم.

وی افزود: مردم در انتخابات ریاست جمهوری موضع خود در قبال رابطه با آمریکا را اعلام کردند و حال با توجه به این اعلام موضع مردم، نظرسنجی دیگر جایی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین گفت: بحث مذاکره با آمریکا یک مفهوم کلی است و نمی‌توان درباره آن به نظرسنجی استناد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها