امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58415
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 86
محسن مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا حجاج ایرانی با توجه به شیوع آنفلوآنزای پرندگان از بیماری خاصی رنج می‌برند، ...

محسن مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا حجاج ایرانی با توجه به شیوع آنفلوآنزای پرندگان از بیماری خاصی رنج می‌برند، افزود: حجاج اصفهانی در عربستان در سلامت کامل هستند و از بیماری خاصی رنج نمی‌برند مگر آنهایی که بر اثر کهولت سن بیماری خاصی داشته باشند.

وی با توجه به گزارشات فوتی بین زائران ایرانی اظهار کرد: با توجه به گزارشات اخیر در مورد فوتی‌هایی که گزارش شده خوشبختانه تاکنون از بین حجاج اصفهانی گزارش فوتی نداشته‌ایم.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در ادامه در مورد بیماری‌هایی که نیاز به اطلاع‌رسانی بوده و پزشکان کاروان این اطلاعات را در اختیار هلال‌احمر استان قرار می‌دهند، تاکید کرد: پزشکان کاروان هماهنگی‌های لازم در تمام زمینه را دارا هستند و اگر بعد از برگشت حجاج اگر بیماری خاصی بین حجاج باشد این پزشکان اطلاع رسانی کافی را به زائران می‌دهند.

وی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه با توجه به شیوع آنفلوآنزای مرغی آیا حجاج اصفهانی به این بیماری مبتلا هستند، بیان کرد: تاکنون هیچ مورد مشکوکی بین زائران ایرانی گزارش نشده و هیچ جای نگرانی در مورد این بیماری بین حجاج نیست.

مومنی در پایان در مورد نکات بهداشتی بعد از برگشت حجاج تاکید کرد: حجاج ایرانی باید تمام نکات بهداشتی را قبل و بعد از برگشت رعایت کنند تا از شیوع این بیماری در ایران و در اصفهان جلوگیری شود.
انتهای پیام/2301/ل20
برچسب ها:
آخرین اخبار