امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5842
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعزت الله ضرغامی در این همایش آمادگی کامل رسانه ملی برای تبلیغات برگزاری انتخابات یازدهمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعزت الله ضرغامی در این همایش آمادگی کامل رسانه ملی برای تبلیغات برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را اعلام کرد و گفت: برای هر نامزد؛ حداقل 6 ساعت برنامه تلویزیونی و 4 ساعت برنامه رادیویی در ساختارهای متنوع و جذاب تدارک دیده شده است که امکان افزایش بیست درصدی آن نیز وجود دارد.

ضرغامی افزود: امکانات فراهم شده تبلیغی در شبکه‌های صدا و سیما در حدی است که نامزدهای محترم نیاز به صرف هزینه و استفاده از ظرفیت‌های محدود دیگر ندارند.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به رعایت جدی اصل بی‌طرفی در برنامه‌های رسانه؛ گفت: توزیع برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای در جدول پخش بر اساس اصول علمی خواهد بود که نهایتاً با قرعه‌کشی، جدول نهائی تنظیم و رسانه‌ای خواهد شد.

ضرغامی؛ اطلاع‌رسانی مستمر؛ افزایش آگاهی‌ها‌ی علمی برای انتخاب اصلح؛ ترسیم سلامت و قانونمندی انتخابات و نمایش فرآیند مردمی در اجرای آن؛ روشنگری در برنامه‌های تخریبی رسانه‌های معاند؛ آرامش بخشی به جامعه؛ ایجاد شور و تحرک لازم برای حضور مردم و نمایش حماسی این حضور تاریخی؛ اخلاق مداری و برنامه محوری در برنامه‌های نامزدها؛ ترویج گفتمان واقع‌بینی؛ نگاه تطبیقی با انتخابات مشابه در کشورهای مدعی دموکراسی، تلاش در جهت ایجاد وحدت و تحکیم انسجام ملی را از جمله سیاست‌های رسانه ملی در این انتخابات عنوان کرد .

رئیس رسانه ملی افزود: صدا و سیما برنامه‌های انتخاباتی زودرس در رسانه‌ها را از جمله آسیب‌های انتخاباتی دانست و گفت: رسانه ملی با طرح زمان‌بندی معقول و تجربه شده، اقدامات خود را در موقع مقرر آغاز کرد و تا روز انتخابات حداقل 2000 ساعت برنامه‌های متنوع انتخاباتی در شبکه‌های سراسری و استانی پخش خواهد کرد.

رئیس رسانه ملی افزود بر طبق نظرسنجی‌های انجام گرفته در طول یکسال گذشته و پس از پخش چند برنامه پربیننده انتخاباتی بطور میانگین حداقل 15درصد رقم مشارکت مردم در انتخابات افزایش یافته است.

ضرغامی با اشاره به دستاوردهای نظام و خدمات دولت اسلامی در سراسر کشور گفت: رویدادهای ملی و افتتاح پروژه‌ها و انجام خدمات رفاهی به مردم توسط دولت به طور معمول و با رعایت اصول و سیاست‌های تبلیغاتی سازمان منعکس خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها