امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58423
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 28
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه سرای روزنامه‌نگاران دارای پنج هزار و 300 عضو است، اظهار داشت: از این تعداد 4000 نفر عضو ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه سرای روزنامه‌نگاران دارای پنج هزار و 300 عضو است، اظهار داشت: از این تعداد 4000 نفر عضو رسمی و یک هزار و 300 نفر اعضای باشگاهی و همچنین 60 نفر عضو وبلاگ‌نویس هستند.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران افزود: هم‌اکنون سرای روزنامه‌نگاران داری 16 دفتر نمایندگی در استان‌های مختلف است که از این تعداد سه دفتر نمایندگی شهرستانی با رویکرد روزنامه‌نگاری و مطالعه روزنامه فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری 90 کارگاه تخصصی با میانگین چهار ساعت مفید علمی، گفت: تاکنون بیش از یک هزار و 500 گواهی آموزشی معتبر برای اعضای شرکت‌کننده در کارگاه‌ها صادر شده است.

امرایی یادآور شد: سرای روزنامه‌نگاران دارای یک پایگاه اطلاع‌رسانی ویژه اعضا‌، پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه روزنامه‌نگاران ایران، واحد تبلیغات، واحد آموزش و پژوهش و همچنین واحد انتشارات است.

وی توجه به آموزش‌های ضمن خدمت پس از نیاز سنجی را یکی از مهمترین برنامه‌های این سرا عنوان کرد و یادآور شد: هم‌اکنون نیز در انتظار صدور مجوز نهایی برای راه‌اندازی دانشکده روزنامه‌نگاری با محوریت ارتقای سطح علمی ضمن خدمت فعالان رسانه‌ای هستیم.

مدیرعامل سرای روزنامه نگاران خاطرنشان کرد: به حدی کارها و اقدامات انجام نشده در مطبوعات داریم که به حاشیه رفتن فقط ما را از انجام کارها و فعالیت‌های مطبوعاتی باز می‌دارد.

امرایی با اعلام اینکه سرای روزنامه‌نگاران همچنان عضو می‌پذیرد و صدور کارت نیز دارد، خاطرنشان کرد: در شورای عالی دانشگاه جامع علمی و کاربردی مجوز دانشکده روزنامه‌نگاری در حال بررسی است و امید می‌رود در آینده نزدیک شاهد فعالیت این دانشکده باشیم.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران بیان داشت: هم‌اکنون در عرصه مطبوعات برای تمامی کسانی که با خلوص نیت قصد فعالیت دارند، جا است و سرای روزنامه‌نگاران جای هیچ صنف و مجموعه مطبوعاتی را نگرفته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها