امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58444
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 57
«مهدی آذرمکان» مدیر گروه اجتماعی شبکه دو سیما، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سری جدید برنامه «ورزش از نگاه 2» به تهیه‌کنندگی ...

«مهدی آذرمکان» مدیر گروه اجتماعی شبکه دو سیما، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سری جدید برنامه «ورزش از نگاه 2» به تهیه‌کنندگی ابوالفضل اکبری و اجرای پیمان یوسفی از روز پنجشنبه 18 مهرماه بعد از گفت‌وگوی ویژه خبری به روی آنتن می‌رود.

وی ادامه داد: پخش این برنامه از ماه مبارک رمضان تعطیل شد و ما تصمیم گرفتیم که در فرصتی که در اختیار داریم ساختار این برنامه را تغییر بدهیم. همن اتفاق هم افتاد و پیش تولید به سرعت آغاز شد و تیتراژ برنامه و وله‌ها را ساختیم. در حال حاضر هم فقط دکور مانده که روزهای پایانی نصب خود را سپری می‌کند.

آذرمکان اظهارداشت: تغییر دیگر برنامه نیز روز پخش است. تا به حال این برنامه هفته‌ای یک روز پخش می‌شد اما سری جدید 2 روز در هفته و روزهای شنبه و پنجشنبه پخش می‌شود.

وی همچنین درباره حضور پیمان یوسفی در این برنامه و در حقیقت انتقالش از شبکه سه به شبکه دو عنوان داشت: خوشبختانه آقای زین‌العابدین مدیر شبکه سه و آقای زمانی مدیر گروه ورزش شبکه سه این امکان را در اختیار ما قرار دادند تا از آقای یوسفی استفاده کنیم. فکر می‌کنم ایشان گزارش‌های ورزشی خود را همچنان در شبکه سه سیما ادامه دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها