امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58447
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، در متن این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی در امور اداری، مالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، در متن این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی در امور اداری، مالی و اجرایی و با عنایت به سوابق موفق مدیریتی، به موجب این حکم به سمت معاون اداری- مالی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از تمام توانمندی های خود و قابلیت های مرکز، در انجام وظایف محوله و ساماندهی بیش از پیش امور اداری، مالی، حقوقی و اجرایی مجموعه، موفق و مؤید باشید.

فرصت را مغتنم دانسته، از زحمات برادر ارجمند آقای علیرضا حفیظی در دوران تصدی معاونت اداری- مالی و حــــقوقی قدردانی می نمایم.

بر اساس این گزارش مجید مغنیان متولد سال 1345 در شهر تهران و فارغ التحصیل کارشناسی تکنولوژی آموزشی، کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی و دانشجوی دکترای مدیریت DBA است.

از سوابق هنری مجید مغنیان می‌توان به این موارد اشاره کرد: تهیه کننده فیلم مستند آموزشی خط خودآوا در قران کریم (1377)؛ تهیه کننده برنامه تلویزیونی معرفی اندیشمندان مدیریت (87-1383)؛ مدیر تولید برنامه های تلویزیونی معاونت سیما با عناوین: شرق شناسی، جهان ایرانی و ایران جهانی، شناخت موزه های جهان در اسپانیا، ایتالیا، هلند، فرانسه، یونان (86-1383)؛تهیه کننده برنامه های تلویزیونی فلسفه از نظر تا عمل، میراث علمی و فلسفی خواجه نصیرالدین طوسی، دیار عاشقان (92-1388)
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها