امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58456
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد : خط 8 اتوبوس های BRT که حدفاصل ترمینال جنوب تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد : خط 8 اتوبوس های BRT که حدفاصل ترمینال جنوب تا پایانه خاوران احداث شده است به شدت مورد استقبال شهروندان قرار گرفته ، چنانچه هم اکنون روزانه حدود 40 هزار جابه جایی مسافر در این خط صورت می گیرد.

وی افزود : در حال حاضر حدود 40 دستگاه اتوبوس دوکابین و تک کابین در این خط مشغول خدمات رسانی به شهروندان هستند و در طی شب نیز بسیاری از شهروندان برای سفر از اتوبوس های این خط استفاده می کنند.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی در ادامه با بیان اینکه تمام خطوط اتوبوس های BRT به صورت 24 ساعته و شبانه روز در خدمت شهروندان هستند گفت: خط 1(میدان آزادی- تهرانپارس) و خط 7 (میدان راه آهن- میدان تجریش) پرمسافر ترین و شلوغ ترین خطوط شبانه سامانه اتوبوس های تندرو هستند و استقبال شهروندان از این خطوط در طی ساعات شب بسیار خوب و قابل توجه است.

وی در پایان تاکید کرد: شهرداری تهران در تلاش است تا علاوه بر تکمیل شبکه خطوط اتوبوس های BRT در پایتخت، با ارتقا کیفیت ناوگان و سطح خدمات رسانی در این خطوط و همچنین سایر خطوط اتوبوسرانی، خدمات رسانی بهتر و مناسب تر به شهروندان را محقق کند که خدمات رسانی شبانه روزی اتوبوس های تندرو نیز گامی در این جهت محسوب می شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها