امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58457
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 48
مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در روزهای شنبه و یکشنبه از مرزهای شلمچه و چزابه بازدید کردیم تا مقدمات برای اعزام زائران به عتبات ...

مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در روزهای شنبه و یکشنبه از مرزهای شلمچه و چزابه بازدید کردیم تا مقدمات برای اعزام زائران به عتبات عالیات در ایام عرفه فراهم شود.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش درخواست‌ها برای اعزام به عتبات عالیات در ایام عرفه هماهنگی‌های لازم صورت گرفت و لازم است اقداماتی انجام شود که امیدواریم در روزهای آینده این اقدامات کامل شود تا اعزام زائران بدون مشکل خاصی انجام شود.

اخوان در خصوص اعزام دریایی زائران به عتبات عالیات گفت: در آینده در صورتی‌که متقاضی برای اعزام دریایی وجود داشته باشد این اعزام‌ها آغاز می‌شود اما زمان آغاز این اعزام‌ها در آینده اعلام می‌شود و هم اکنون نمی‌توان زمان قطعی آن را اعلام کنیم.

مدیرکل عتبات عالیات در خصوص تأمین امنیت زائران عتبات عالیات گفت: امنیت در عراق نسبی است اما با تمهیداتی که ما اندیشیده‌ایم و با کمک شرکت‌های امنیتی که زائران ما را تحت پوشش خود دارند خوشبختانه تا این لحظه مشکل خاصی نداشته‌ایم نمی‌توان با قطعیت اعلام کرد که مشکلی ایجاد نمی‌‌شود اما ما تلاش می‌کنیم تا مشکلی برای زائران ایجاد نشود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها