امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58467
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 53
«غلامرضا حسین‌زاده» مدیر تولید فنی و سرپرست مسئول گروه حج و زیارت شبکه قرآن و معارف سیما در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود ...

«غلامرضا حسین‌زاده» مدیر تولید فنی و سرپرست مسئول گروه حج و زیارت شبکه قرآن و معارف سیما در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: شبکه قرآن و معارف سیما برنامه‌های متنوعی را برای ایام برگزاری مناسک حج در نظر گرفته است که در این راستا پخش زنده برنامه‌هایی همچون دعای کمیل ، حلقه توسل و روضه رضوان از مهمترین این برنامه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه شبکه قرآن و معارف سیما با توجه به سابقه 12 ساله خود در رابطه با تولید و پخش برنامه‌های قرآنی در ایام برگزاری مناسک حج، اظهار داشت: در این ایام پنج‌شنبه‌ها دعای کمیل از مدینه منوره به صورت مستقیم از شبکه قران و معارف سیما پخش خواهد شدکه تاکنون دو برنامه آن از این شبکه پخش شده است.

حسین‌زاده با اشاره به پخش برنامه‌های مناسبتی از این شبکه تلویزیونی تصریح کرد: برنامه‌های متنوعی در خصوص ایام حج تولید شده است که با توجه به نیاز هر شبکه ارسال می‌شود تا در این ایام باشکوه رسانه ملی بتواند ظرفیت عظیم حج را برای مردم منعکس کند و دل‌های عاشقان خانه خدا را به سرزمین وحی روانه سازد.

مدیر تولید فنی شبکه قرآن و معارف سیما ادامه داد: روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه از ساعت 18:30 تا 19 برنامه «حلقه‌های توسل»از شبکه قران و معارف سیما و همچنین از ساعت 19:30 تا 20 برنامه «روضه رضوان» از شبکه دو سیما پخش می‌شود تا علاقه‌مندان با برنامه‌های تبلیغی و قرآنی در مراسم حج فیض ببرند.
 


حسین‌زاده با اشاره به استقبال زائران خانه خدا از حلقه‌های توسل ایرانیان که به اجرای برنامه‌های تبلیغی و تلاوت قرآن می‌پردازند، گفت: ما باید از ظرفیت حج در راستای تبلیغ فعالیت‌های قرآنی به خوبی استفاده کنیم که در این راستا کاروان اعزامی به حج تمتع توانسته‌اند خیل عظیمی از زائران را جذب کنند، به طور مثال در حلقه‌های توسلی که پنجم مهرماه برگزار شد بسیاری از زائران دور اعضای کاروان جمع شدند و به تلاوت قاریان گوش می‌سپردند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها