امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58473
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، ناصر حسینی مهر مترجم، مدرس و کارگردان تئاتر که قصد داشت نمایش «هراکلس 5» نوشته هاینر مولر را با حضور 20 بازیگر جوان بهمن ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، ناصر حسینی مهر مترجم، مدرس و کارگردان تئاتر که قصد داشت نمایش «هراکلس 5» نوشته هاینر مولر را با حضور 20 بازیگر جوان بهمن ماه در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببرد به دلیل نبود حمایت مالی و هزینه‌های بالای تولید این اثر تمرینات این نمایش را تعطیل کرد.

حسینی مهر در این رابطه یادداشت کوتاهی را نوشته که به شرح زیر است: 

تمرینات «هراکلس5» را تعطیل کردیم و به خانه‌های خود بازگشتیم.

بر اساس قرارداد منعقده میان گروه «تئاتر 6» و «تماشاخانه ایرانشهر» می‌بایستی این نمایش را در بهمن ماه سال جاری همراه با 20 بازیگر جوان اجرا کنیم اما به دلیل عدم حمایت ارگان‌های مسئول در زمینه تئاتر و فقدان بخش خصوصی فرهیخته و علاقه‌مند به هنر و در نتیجه نبود هیچ بودجه‌ای ـ به تکرار می‌گوییم ـ به دلیل نبود هیچ بودجه‌ای برای تولید، ساخت، پرداخت و امکانات صحنه، راهی باقی نماند جز تعطیل تمرین‌ها و تردید در اجرا.

شور بختانه این حادثه تلخ در هنگامه‌ای صورت می‌گیرد که محدودیت‌ها و زخم‌های سه اجرای گذشته هنوز در تن و روح گروه «تئاتر 6» التیام نیافته است. به هر حال نمایشی دیگر بار زخم خورد و به دلیل عدم حمایت مالی تعطیل شد.

کدام مقام مسئول بر این زخم مرهم خواهد گذاشت؟
چه باید کرد؟
چه کسی پاسخگو است؟  
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها