امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58478
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به این ترتیب این کمدی اکشن ماجراجویانه به جاری حضور در رقابت‌های فصل تابستان، به رقابت با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به این ترتیب این کمدی اکشن ماجراجویانه به جاری حضور در رقابت‌های فصل تابستان، به رقابت با فیلم‌های فصل بهار می‌پردازد.

کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه‌کننده «ریو 2»می‌گوید این فیلم در فصل بهار مجال بهتر و بیشتری برای خودنمایی دارد و آنها نمی‌خواهند این محصول پرسروصدای آنها، در دل فیلم‌های پرسروصدای فصل تابستان گم شود. 

دو کاراکتر بلو و جیول ( با صدای جسه آیسنبرگ و آن هاتاوی) از قسمت اول این کمدی اکشن ماجراجویانه، شخصیت‌های اصلی قسمت دوم آن هم هستند.

کاراکتر منفی و خبیث قصه دومین قسمت فیلم هم  تایجل نام دارد.جامین کلمنت صدای خود را به این شخصیت شرور ماجرا قرض داده است. 

جیمی فوکس، لزلی مان، رودریگر سونتورو، جیک تی آستین و بیبل گیلبرتو از دیگر بازیگرانی هستند که به جای کاراکترهای مختلف دیگر قصه فیلم صحبت کرده‌اند.

قصه قسمت دوم «ریو» دنباله‌ای بر ماجراجویی‌های کاراکتر اصلی آن بلو است، که همراه با جویل و بچه‌های خود و بقیه دوستان خویش در شهر ریو دو ژانیرو زندگی آرامی دارند. 

اما زمانی که جویل احساس می‌کند بچه‌های کوچک او و بلو نیازمند کسب تجربه زندگی واقعی هستند، ماجراجویی‌های تازه فیلم هم آغاز می‌شود.

کارلوس سالدانا ( کارگردان قسمت اول فیلم) وظیفه کارگرداین قسمت دوم «ریو» را به عهده داشته است. او فیلم را براساس قصه فیلم‌نامه‌ای از خودش و دان ریمر ساخته است. 

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، رقم دقیقی هزینه‌های «ریو 2»اعلام نشده است. ولی منابع نزدیک به فیلم می‌گویند این رقم نزدیک 90 میلیون دلار بوده است.

قسمت اول فیلم در سال 2011 هم با همین رقم تولید ساخته شد و در زمان نمایش عمومی، حدود 144 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد. 

قصه این فیلم درباره یک طوطی آمریکای لاتینی تبار به نام بلو بود که در شهر کوچک منیه سوتا زندگی می‌کند .او پس از آشنایی با جویل به دنبال وی به راه می‌افتد و به شهر ریو دوژانیرو در آمریکای جنوبی می‌رود.

نمایش عمومی «ریو» در سال 2011 تبلیغات زیادی برای صنعت‌ گردشگری شهر ریو دوژانیرو کرد و به همین دلیل، مسئولان این شهر تقدیر ویژه‌ای از سازندگان آن کردند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها