امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58485
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد گراوند ظهر امروز در همایش تجلیل از مرزنشینان استان بوشهر اظهار داشت: امسال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد گراوند ظهر امروز در همایش تجلیل از مرزنشینان استان بوشهر اظهار داشت: امسال همچنین 46 تن انواع مواد مخدر در نقطه صفر مرزی کشور توسط مرزبانی کشف شده است.

وی تصریح کرد: پشتیبانی مردم از نظام و انقلاب، وجود مقام معظم رهبری و هدایت‌های ایشان، پای کار بودن نیروهای نظامی و انتظامی و مردم، موجب شده تا توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی شود.

آخرین حربه آمریکا؛ فشار از بیرون به جمهوری اسلامی

گراوند بیان کرد: آخرین حربه آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی، فشار از بیرون با استفاده از مسئله هسته‌ای است تا افکار عمومی جهان را علیه جمهوری اسلامی بشورانند.

وی گفت: تفرقه از درون، گرفتن غیرت از مردان ایرانی با ورود مواد مخدر، گرفتن حیا و عفت از زنان ایرانی از دیگر ترفندهای دشمنان بوده که در تمام موارد با شکست رو به رو شده‌اند.

جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا گفت: فلسفه وجودی مرزدار، مرزنشین و مرزبان این است که هر سه اینها باید با هم متحد بوده تا به نتیجه مطلوب برسند.

گراوند تاکید کرد: مرزبانی در تقابل با مرزنشینان نیست و یکی از وظایف مرزبانی دفاع از حقوق مرزنشینان است، البته این حقوق باید قانونی باشد.

وی بیان کرد: با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی در مرزهای جمهوری اسلامی و با همکاری با سایر نیروهای نظامی، در 8 هزار و 755 کیلومتر مرز جمهوری اسلامی مشکل امنیتی نداریم.

انتهای پیام/66006/ب۳۰
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها