امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58501
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 76
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه آمریکا برای مذاکره ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه آمریکا برای مذاکره با ایران باید رفتار خود را تغییر دهد، گفت: نظام حقوقی انقلاب اسلامی ایران از بدو تولد در جهت احیای ارزش اسلامی و دفاع از مظلومان جهان شکل گرفته است به همین علت آمریکایی‌ها باید بداند که در روابط دیپلماتیک با ایران تنها یک راه دارد آن هم اینکه در گفتار و رفتار صداقت داشته باشد.

وی در مجلس با بیان اینکه بی صداقتی  آمریکا در تعاملات دیپلماتیک جریان نوعی نیست،افزود: طوفان بی اعتمادی  در تعاملات ایران و آمریکا با احترام به منافع ملی کشورمان آرام می‌شود.

نماینده مردم بجنورد در مجلس تصریح کرد: تعامل‌های دیپلماتیک در عرصه کشور تنها با الفاظ دیپلماسی محقق نمی‌شود بلکه باید دولتمردان آمریکایی د رعمل به منافع ملت ایران احترام بگذارند و سعی در توطئه‌چینی در ساختار نظام مقدس انقلاب اسلامی ما را نداشته باشد.

جعفری با اشاره به اینکه نظرسنجی در رابطه با ایران و آمریکا باید پژوهش محور باشد، افزود: استفاده از نظرات عامه مردم باید همراه با رویکرد پژوهشی امور خارجه باشد در غیر اینصورت پیامد مثبتی برای دیپلماسی کشورمان در بر نخواهد داشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران از بدو تولد دارای منطقی اسلامی بوده است و این امر خود نشانگر اصولی بودن این حکومت است زیرا مکتب اسلام سرشار از صلح‌جویی و عدالت‌محوری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها