امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58502
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 53
حسین گروسی نماینده مردم ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

حسین گروسی نماینده مردم ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به شرایط ایران برای مذاکره با آمریکا گفت: پازل سیاست خارجی آمریکا با وارد شدن ایران به گروه‌های خلع سلاح به هم پاشیده است به همین علت آمریکایی‌ها اگر باز هم بی‌صداقتی کنند این امر به ضرر آمریکایی‌ها تمام خواهد شد زیرا وجهه آمریکایی‌ها در نظام  جهانی باز هم   منفی تر خواهد شد.

نماینده مردم شهریار ادامه داد: چالش‌های دیپلماتیک بر حسب توازن بین‌الملل زمانی منطقی به حرکت در خواهد آمد که دو طرف در تعاملات دیپلماتیک شفاف‌سازی را الگوی خود قرار دهند نه اینکه آمریکایی‌ها در هر مقطعی تحت صحبت‌های سران صهیونیستی تغییر جهت دهند.

گروسی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با اجماع جهانی در چند سال اخیر سعی کرده‌اند ایران را در عرصه جهانی انزواگر جلوه دهند، تصریح کرد: استارت تعاملات دیپلماتیک با آمریکا اگر با توطئه‌چینی این دولت همراه باشد به طور حتم وجهه آمریکا و نظام جهانی بسیار منفی‌ تر خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نبض تعاملات دیپلماتیک میان ایران و آمریکا زمانی عادلانه می‌زند که برحسب اصول و قوانین عدالت‌محوری باشد افزود: آمریکایی‌ها باید یاد بگیرند با کشور قدرتمندی همچون ایران باید با شفاف‌سازی حرکت کنند زیرا آمریکایی‌ها پس از انقلاب همواره نسبت به ملت و دولت ایران توطئه‌چینی کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها