امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58514
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، وزارت آموزش و پرورش به منظور جمع‌آوری ایده‌‌ها و نظرات صاحبنظران و فرهنگیان پیرامون ۵ موضوع ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، وزارت آموزش و پرورش به منظور جمع‌آوری ایده‌‌ها و نظرات صاحبنظران و فرهنگیان پیرامون ۵ موضوع از سخنان رئیس‌جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۳ـ۹۲، فراخوان داد.

در متن فراخوان این وزارتخانه آمده است: «نسیم نخستین روز پاییز، عطر جانفزای بهار تعلیم و تربیت را در ایران اسلامی پراکنده ساخت و حیاتی دوباره همراه با شور و نشاط در کالبد مدارس دمید؛ مدارس غبار تعطیلی تابستانه را از چهره زدوده، فرش زرین خود را زیر پای جویندگان علم و دانش و معرفت پروردگار  گسترانیدند تا معلمان متعهد و دلسوز با نور هدایت خویش در دولت تدبیر و امید، سرود حق طلبی، ایثار و مقاومت، دلدادگی، مهر ورزی، ولایتمداری، اعتماد به نفس و امید به آینده ای روشن را در گوش جان آنان ترنم نمایند.

امسال مدرسه حضرت فاطمه زهرا(س) در یافت آباد منطقه 18 تهران پذیرای مقدم دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری بود که پس از نواختن زنگ ایثار و مقاومت سخنان ارزشمندی را ایراد فرمود.

ما نیز با تأسی از این حرکت بالنده و آگاهی بخش ریاست محترم جمهوری از کلیه فرهیختگان و صاحب نظران به ویژه همکاران فرهنگی و اولیاء گرانقدر دانش‌آموزان دعوت می نماییم ایده ها و نظرات نوآورانه خود را در خصوص اجرایی کردن پیشنهادات ارزشمند ریاست محترم جمهوری در مراسم بازگشایی مدارس که ذیلا فهرست شده است را به نشانی prm@medu.ir مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ارسال نمایند.

لازم به یادآوری است ؛ بهترین نظرات و ایده های رسیده پس از بررسی توسط این مرکز مورد تقدیر و تشویق قرار خواهد گرفت.
1 – احیای زنگ انشاء در مدارس

2 – چگونگی آموزش قانون و قانونمداری به دانش آموزان

3 – آموزش نقد و بررسی طرح ها و برنامه ها و کرسی های آزاد اندیشی در مدارس
4 – ایجاد ساعت گفتگو در مدارس

5 –ایجاد زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس».

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها